ROZWIĄZANIA DLA BIZNESU

PRODUKCJA MAŁOSERYJNA

Chcąc pogodzić wielkość produkcji z ekonomią korzystne jest rozważenie druku 3D, który znajduje zastosowanie przy krótkich seriach produkcyjnych.

Umożliwia wdrożenie produktu przy jednoczesnym uniknięciu wysokich kosztów związanych z przygotowaniem produkcji.

Druk 3D daje możliwość wytworzenia w jednym procesie złożonych elementów zgonie z zapotrzebowaniem. Ze względu na brak potrzeby planowania produkcji pozwala na zaoszczędzenie czasu oraz redukcję kosztów. Minimalna wielkość produkcyjna nie jest ograniczeniem, przy czym druk 3D gwarantuje powtarzalność oraz dokładność.

Druk oraz skan 3D znajdują zastosowanie w momencie, w którym zachodzi potrzeba przedstawienia danego produktu na prezentacji bądź targach, a jego gabaryty nie pozwalają na jego fizyczne pokazanie odbiorcom. Technologie jakie wykorzystujemy oraz umiejętności naszych grafików pozwalają na skan dowolnego przedmiotu oraz jego wydruk w kolorze oddający szczegóły każdego elementu.

Bez względu na to jaki produkt wprowadzany jest na rynek, bardzo rzadko udaje się przeprowadzić proces bez poprawek w projekcie. Wydruk prototypu w 3D, aby zoptymalizować kształt oraz wykryć błędy na różnych etapach projektowania niejednokrotnie jest bardzo pomocny.  Dzięki temu można uzyskać pewność, że produkt w momencie wprowadzenia na rynek będzie spełniał oczekiwania klientów.

Późno wykryty błąd w projekcie wiąże się niejednokrotnie ze stratami finansowymi oraz czasowymi.

Szerokie spektrum materiałów oraz technologie jakimi dysponujemy pozwala na wydruk prototypu służącego do wstępnych badań wymiarów oraz wytrzymałości.

ZAUFALI NAM